Hakkımızda

Destek Kalıp Makina Mühendislik İnşaat Taahhüt İmalat İhracat Pazarlama Sanayi   Ticaret Ltd. Şti.

Destek Kalıp Makina Mühendislik 1998 den bu yana, dünyada gelişen teknoloji ile birlikte en pratik ve uygulanabilir çelik kalıp, kalıp sistemleri, iskele sistemleri ve kapı kasalarını üretmeye ilke edinmiştir. Bu üretimi tecrübeli, kalifiyeli ve yetenekli kadrosu ile gerçekleştirmeye devam etmektedir.

 

Destek Kalıp güven ve kaliteden asla taviz vermemeyi temel prensip haline getirmiştir.Bunun yanı sıra, ucuz maliyet, uygulanabilirlik ve sağlamlık firmanın olmazsa olmazları arasındadır. İnsanlığın barınmaya olan ihtiyacı tükenmedikçe ve gelişen teknolojiyle birlikte inşaat sektörü durmayacak ve ilerlemeye gelişmeye devam edecektir. Bu sektör devam ettikçe Destek Kalıp Ltd. Şti. üretim yetenekleriyle ihtiyaç olan iskele sistemlerini, kapı kasalarını ve kalıp sistemlerini geliştirmeye ve ihtiyacı karşılamaya devam edecektir. Özellikle kalifiyeli mühendis kadrosuyla  sağlam, kullanışlı ve tekrar tekrar kullanılabilinir  kalıp sistemlemlerini üretiminde adını yazdırmış.

 

Gerek proje bazlı, gerek müşteri istekleri doğrultusunda ürünlerin tasarımı ve üretimi  tecrübeli ve alanında uzman mühendis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Üretimin her aşaması özenle takip edilmektedir. Destek Kalıp Ltd. Şti. müşteri memnuniyeti konusunda titiz bir şekilde çalışmakta ve memnuniyet konusunda elinden geleni yapmaktadır. Özellikle kalıp sistemleri özel üretim olduğundan dolayı; proje üzerinde çalışarak , yerinde ölçümler yaparak ve müşteri taleplerini dinleyerek,tasarım oluşturup  danışmanlık hizmetimizle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.Bu üretimler yapılırken çevre ve doğa korunmasında hassas davranılmaktadır.